Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-05-01 11:59:25 188

Be tetem szimulátor ba. 43,3 c stbilann tartja.

Vagy felveszed velem a kapcsolatót skype pittosi..

 És akkór segitek beállitani a keltetődet .

Vagy vissza adom at árát  és lezártuk a problémát .

De a jelek azt mutatják őssz vissza tanácsok .

Helytelen elhelyezés  okozta problémára tapasztalatból nem tudok más megoldást .

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-05-01 11:29:58 187

Ez egyébként egy nagyon jól működő PWM szabályzó. De rettenetesen durva állítási lehetőséggel. igen macerás a be állítása.

A beállított érték 44c ez valószínűsíti, hogy fűtés és a tojások, közé van téve az érzékelő

Ezt tojásokról lejövő levegőt kell mérni, mert ez PWM 38c kéne állnia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!