|
|
|
|
 |
55törpe
2012-05-01 11:59:25
|
188
|
Be tetem szimulátor ba. 43,3 c stbilann tartja.
Vagy felveszed velem a kapcsolatót skype pittosi..
És akkór segitek beállitani a keltetődet .
Vagy vissza adom at árát és lezártuk a problémát .
De a jelek azt mutatják őssz vissza tanácsok .
Helytelen elhelyezés okozta problémára tapasztalatból nem tudok más megoldást . |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-05-01 11:29:58
|
187
|
Ez egyébként egy nagyon jól működő PWM szabályzó. De rettenetesen durva állítási lehetőséggel. igen macerás a be állítása.
A beállított érték 44c ez valószínűsíti, hogy fűtés és a tojások, közé van téve az érzékelő
Ezt tojásokról lejövő levegőt kell mérni, mert ez PWM 38c kéne állnia
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|