|
|
|
|
 |
vidékipupák
2012-05-01 15:25:22
|
189
|
Bocsánat, többé nem teszem! |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-05-01 10:46:33
|
185
|
Látod, itt van a kutya elásva.
Olyanba szólsz be, amit nem ismersz
Ez egy kezdeti 2e forintos élesztet nyák PWM és hibátlan, de van négy kivezetése.
Ami könnyen felcserélhető. a keltetőt nem ismerem, a fűtésről fogalmam sincs.
Az volt a panasz nem fűt fel a gép. Lehet ennek számtalan oka nem fűt a fűtés , a fűtés szabályzó nélkül se fűt akkor mi van ?
|
|
Előzmény:
 |
vidékipupák
2012-05-01 03:45:26
|
183
|
Már bocsánat, hogy beleszólok, de nincs rajta időnként egy nagyfrekvenciás gerjedés? Ha a táp nincs jól szűrve egy vagy több tanatálkondival, előfordulhatnak hazárdjelenségek, ami csak időszakosan jelentkezik.
Még az is előfordulhat, hogy egy közeli adó nagyfrekvenciája megzavarhatja, ha nincs fémdobozban, vagy nem jó az aluláteresztő szűrő. Ezt egy jobb szkóppal, - 100 MHz-s - meg tudod nézni.
Egy még egyszerűbb módszer: Ha egy csavarhúzóval megérintek egyes pontokat és hirtelen elmászik, akkor 99%, - hogy gerjed, de még az sem biztos. Legjobb szkóppal ellenőrizni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|