Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-05-01 10:46:33 185

Látod, itt van a kutya elásva.

Olyanba szólsz be, amit nem ismersz

Ez egy kezdeti 2e forintos élesztet nyák PWM és hibátlan, de van négy kivezetése.

Ami könnyen felcserélhető. a keltetőt nem ismerem, a fűtésről fogalmam sincs.

Az volt a panasz nem fűt fel a gép. Lehet ennek számtalan oka nem fűt a fűtés , a fűtés szabályzó nélkül se fűt akkor mi van ?

vidékipupák Creative Commons License 2012-05-01 03:47:34 184

tanatálkondival=tantálkondival

Bocs a helyesírási hibáért. (nem libáért)

A hozzászólás:
vidékipupák Creative Commons License 2012-05-01 03:45:26 183

Már bocsánat, hogy beleszólok, de nincs rajta időnként egy nagyfrekvenciás gerjedés? Ha a táp nincs jól szűrve egy vagy több tanatálkondival, előfordulhatnak hazárdjelenségek, ami csak időszakosan jelentkezik.

Még az is előfordulhat, hogy egy közeli adó nagyfrekvenciája megzavarhatja, ha nincs fémdobozban, vagy nem jó az aluláteresztő szűrő. Ezt egy jobb szkóppal, - 100 MHz-s - meg tudod nézni.

Egy még egyszerűbb módszer: Ha egy csavarhúzóval megérintek egyes pontokat  és hirtelen elmászik, akkor 99%, - hogy gerjed, de még az sem biztos. Legjobb szkóppal ellenőrizni.

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-04-30 19:55:44 181

Én kipróbáltam a viszakűldőtt szabályót . de rendeltetés szerűen műkődik .

ahogy jőtt úgy kűldőm vissza.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!