|
|
|
|
 |
iamtwo
2015-02-03 01:17:40
|
147
|
+1 érv a távfelügyelet mellett, hogy a pozitívan befolyásolja a kártérítési limiteket (mondjuk az oroszlános biztosítónál).
Amit apróbetűvel írtál elég fontos, de csak akkor igaz (egy ügyvéd szerint), ha ez a mentesülés kifejezetten benne van a szerződésben. |
|
A hozzászólás:
 |
Szaganaki
2012-04-30 18:48:12
|
140
|
Kell csináltatni egy tisztességes iasztót és azt rá kell köttetni egy tisztességes távfelügyeleti szolgáltatóra.
Ennyi.
Nem az a lényeg, hogy megfogják az elkövetőt, hanem hogy fizessen a biztosító.
(igazság szerint tiszta ráb@szás, ha a yard vagy a túlbuzgó szomszéd megfogja a tettest, akkor ugyanis nem fizet a biztosító, azt mondja tárítesd meg az elkövetővel Te a károdat; na ja Kolompár Dömével:) ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|