Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zoltanuss Creative Commons License 2012-04-27 19:45:45 111

 Mindent amihez ért az ember. Viszont vannak munkák amihez nem elég érteni, de jogosítvány is kell hozzá.

 Ilyen pl. a gázszerelés.

 Szobát festeni, betonozni mindenkinek szabad, még másnak is, ha ingyen csinálja.

 Amiket felsoroltál azokat biztos elvégezhetik. A villanynál van némi megkötés, pl. az óra előtt csak regisztráltszerelő ügyködhet, amúgy  másutt mindenki aki megbizást kap. Persze  pénzért az más.

Előzmény:
arnoldj Creative Commons License 2012-03-07 02:01:22 109

Sziasztok!

2 éve nem írt már ide senki, de hátha feléled a topik.

Sok mindenről volt itt már szó, de konkrétan még senki sem sorolta fel, hogy mik azok a munkafázisok amiket önerősen el lehet végezni?

Feleségemnek sok testvére van, gyakorlatilag felölelik az egész építőipart. (Kővűmes, ács, villanyszerelő, burkoló, víz-fűtés szerelő) Igaz egyiküs sem vállalkozó, csak alkalmazottak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!