|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Zoltanuss
2012-04-27 19:45:45
|
111
|
Mindent amihez ért az ember. Viszont vannak munkák amihez nem elég érteni, de jogosítvány is kell hozzá.
Ilyen pl. a gázszerelés.
Szobát festeni, betonozni mindenkinek szabad, még másnak is, ha ingyen csinálja.
Amiket felsoroltál azokat biztos elvégezhetik. A villanynál van némi megkötés, pl. az óra előtt csak regisztráltszerelő ügyködhet, amúgy másutt mindenki aki megbizást kap. Persze pénzért az más. |
|
Előzmény:
 |
arnoldj
2012-03-07 02:01:22
|
109
|
Sziasztok!
2 éve nem írt már ide senki, de hátha feléled a topik.
Sok mindenről volt itt már szó, de konkrétan még senki sem sorolta fel, hogy mik azok a munkafázisok amiket önerősen el lehet végezni?
Feleségemnek sok testvére van, gyakorlatilag felölelik az egész építőipart. (Kővűmes, ács, villanyszerelő, burkoló, víz-fűtés szerelő) Igaz egyiküs sem vállalkozó, csak alkalmazottak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|