|
|
|
|
 |
55törpe
2012-04-27 14:52:04
|
180
|
a régibem a fűtő ebetét Egy kőr alakú cekászos cő 230/60W
Az újabbakban elenállásos fűtőbetét van smd , sorba kőtve sok .75W
Aztán van amelyikbe 4db teljesítmény elenállás . 75W |
|
A hozzászólás:
 |
OTTOazANDRÁS
2012-04-27 09:08:23
|
179
|
Szia! Légy szíves írd meg, hogy a PL HUk gépeknél mi a különbség az SK 60-as és SK 75-ös fűtőegység között? Az én körgépemen SK60-as van. Előre is köszi a választ. Szia :) |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-04-01 23:17:58
|
148
|
A kotlos kever kintit belülre és igy tovább .
A nagyobb rázkodtatásra érzékeny a tojás és a letapadásra. ezmiatt az elmozditás fotos .
Az átforditás biztositja a legjobb mozgást lényege nem szabad felemelni két ujjal a csucsait nagy -és hüvejk és a mutatóval görgeti .
Ha hegyel lefelé van elhejezve forgatóba akkor fontos jobra balra 90fok
A huk gépek kiválóak sk75 fej tőkéletes. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|