Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-04-27 14:52:04 180

a régibem a fűtő ebetét Egy kőr alakú cekászos cő   230/60W

Az újabbakban elenállásos fűtőbetét van smd , sorba kőtve sok .75W

Aztán van amelyikbe 4db teljesítmény elenállás . 75W

A hozzászólás:
OTTOazANDRÁS Creative Commons License 2012-04-27 09:08:23 179

Szia! Légy szíves írd meg, hogy a PL HUk gépeknél mi a különbség az SK 60-as és SK 75-ös fűtőegység között? Az én körgépemen SK60-as van. Előre is köszi a választ. Szia :)

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-04-01 23:17:58 148

A kotlos kever kintit belülre és igy tovább .

A nagyobb rázkodtatásra érzékeny a tojás és a letapadásra. ezmiatt az elmozditás fotos .

Az átforditás biztositja a legjobb mozgást lényege nem szabad felemelni két ujjal a csucsait nagy -és hüvejk és a mutatóval görgeti .

Ha hegyel lefelé van elhejezve forgatóba akkor fontos jobra balra 90fok

  A huk gépek kiválóak sk75 fej tőkéletes.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!