Keresés

Részletes keresés

nozomi99 Creative Commons License 2012-04-27 15:52:57 420

Igen, a hétvégén fogok feltenni újakat. Nagyon szépen fejlődnek.

A hozzászólás:
Lustamester Creative Commons License 2012-04-26 15:20:36 418

      Szia nozomi!

 Több képet tudsz a cicákról küldeni esetleg?

 

Előzmény:
nozomi99 Creative Commons License 2012-04-17 17:58:49 414

Sziasztok,

Január 2-án vettem észre, hogy egy nagyon szép cica beköltözött hozzánk a garázsba. Mára picinyei lettek. Kérném a segítségeteket, hogy hol tudnék jó gazdit találni a kölyköknek?

 

A kölyök már elérték a 2 hetes kort. A fotó az egyik kölyökről még 3 napos.

 Mindhárom kiscica ilyesmi színű, a nemüket nem tudom megállapítani, de úgy tippelem 2+1 az arány.

Ha valakit érdekelne valamelyik kicsi, örömmel venném megkeresését.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!