|
|
|
|
 |
NoComment1'
2012-05-20 21:23:14
|
7345
|
A környékünkön mostanában "fogynak" a cicák... ...bélgyulaldás, leukózis és még a ki tudja milyen bajokkal küzdöttek szegénykéim. Nem tudom, hogy miért és mitől, de nekem nagyon gyanús a dolog.... :-((((( |
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2012-04-24 20:44:54
|
7336
|
Nem, vasúti szolgálati, de hűségesebb, mint egy kutya :-). Követ mindenhova.
Bagiránkról egy friss "szembelövős" kép, nem könnyű ezt a fekete szőrgombócot fotózni.

|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|