Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2012-05-20 21:23:14 7345

A környékünkön mostanában "fogynak" a cicák... ...bélgyulaldás, leukózis és még a ki tudja milyen bajokkal küzdöttek szegénykéim. Nem tudom, hogy miért és mitől, de nekem nagyon gyanús a dolog.... :-(((((

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-04-24 20:44:54 7336

Nem, vasúti szolgálati, de hűségesebb, mint egy kutya :-). Követ mindenhova.

 

Bagiránkról egy friss "szembelövős" kép, nem könnyű ezt a fekete szőrgombócot fotózni.

 

Előzmény:
NoComment1' Creative Commons License 2012-04-24 20:09:34 7334

Ő saját cica? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!