|
|
|
|
 |
Orso-borso
2012-04-26 21:18:09
|
19351
|
Fiona (ez mégy csak a tenyésztői neve)
Egyébként a másik baba még eladó


|
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2012-04-24 08:31:19
|
19348
|
Jaaaaaj, hát nagyon édes!!!
Teszel még majd fel képet?
Légyszi! |
|
Előzmény:
 |
Orso-borso
2012-04-23 22:13:53
|
19347
|
Sziasztok!
Talán van, aki még emlékszik tavaly augusztusi bejelentkezésemre.
Nem volt gyors a megbritesedés, mert a kiválasztott cica nem akart tüzelni, de két hete végre megszületett a várva várt prücsök.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|