Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2012-04-24 08:31:19 19348

Jaaaaaj, hát nagyon édes!!!

Teszel még majd fel képet?

Légyszi!

A hozzászólás:
Orso-borso Creative Commons License 2012-04-23 22:13:53 19347

Sziasztok!

Talán van, aki még emlékszik tavaly augusztusi bejelentkezésemre.

Nem volt gyors a megbritesedés, mert a kiválasztott cica nem akart tüzelni, de két hete végre megszületett a várva várt prücsök.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!