|
|
|
|
 |
notiroli
2012-04-23 14:17:04
|
173
|
egy címet is tudsz adni ? |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-04-23 13:37:58
|
172
|
Ok A p szabályzóra korlátlan garit válalok.
|
|
Előzmény:
 |
notiroli
2012-04-23 12:04:11
|
171
|
sziasztok .
törpe55 tavaly vettem egy szabályzót tőled , nem is volt vele baj de most elkezdett össze vissza állítódni a hőfok , sajnos nem tudom belőni :(
ha elküldöm , rá tudnál nézni ( ha már "garis") ? sürgős lenne .
egy címet is küldj az email címemre .
előre is köszönöm asy
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|