|
|
|
|
 |
55törpe
2012-05-01 10:57:44
|
186
|
A hibát a trimer porosodása okozza. Ezen a típusú szabályzón nehéz beállítani a hőfokot Változtassak rajta. Csak csináljak helyette egy mostani kis szabályzót
|
|
 |
55törpe
2012-04-30 19:55:44
|
181
|
Én kipróbáltam a viszakűldőtt szabályót . de rendeltetés szerűen műkődik .
ahogy jőtt úgy kűldőm vissza. |
|
 |
55törpe
2012-04-23 13:37:58
|
172
|
Ok A p szabályzóra korlátlan garit válalok.
|
|
A hozzászólás:
 |
notiroli
2012-04-23 12:04:11
|
171
|
sziasztok .
törpe55 tavaly vettem egy szabályzót tőled , nem is volt vele baj de most elkezdett össze vissza állítódni a hőfok , sajnos nem tudom belőni :(
ha elküldöm , rá tudnál nézni ( ha már "garis") ? sürgős lenne .
egy címet is küldj az email címemre .
előre is köszönöm asy
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|