Keresés

Részletes keresés

OTTOazANDRÁS Creative Commons License 2012-04-24 16:39:34 175

Szia :)  Köszönöm a választ és a levelet is. Majd írok...:)

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-04-23 06:30:32 170

Sajnos a beállítást nem uszod meg . én lcd kijelzől még nem láttam sk60 gépen azon 3 valójában 4 db 7segmentes zőld kijelző van

A cip sajnos lesú PWM modban hozzá kell allitani a fűtőtesthez ( a keltető felfütése )

Azonkívűl  a hőérzékelője nem hoszabbítható mert élálítodik a hőpontosság .

én azért használok cipet hozzá mert az digitális jelet ad . Az nem változik a hoszmiatt.

Ez volt a gondom nekem is  És miatt kellet a programot ugy írni . Állítható legyen  a felfűtési sebeséghez.

Én a kompakt fejet nem bántanám . Az egyben  kivan találva .

Anak a kijelzője hiába áll   a keltetőd ugyan ugy változik mind a minimax szabályzóvan .

 

Talán az állitás egyszrübb!

Előzmény:
OTTOazANDRÁS Creative Commons License 2012-04-22 09:30:45 169

Szia Törpe :)

 

Lenne egy kérdésem hozzád. Mi a véleményed, szeretném kicserélni egy 400 db-os keltetőn a hőfokszabályozót, ami még régebbi, tekerős beállitású egy PL HU SK 60-as szabályzóval. A PL-es kompaktfűtőegységből, csak a hőfokszabályzót tenném fel. A mini-maxos szabályzó is kitűnő volt, csak macerásabb állitani a keltetés folyamán. A PL-es pedig egyszerűbb és LCD kijelzésű. A gépben 400W-os könnyen melegedő és lehűlő fűtőbetét és 18W-os, 200légkobméter/óra teljesítményű ventilátor van. Kérlek világosíts fel, érdemes felhasználni a PL-es szabályzót, mert a nagygépben 400-450 tyúktojást tudnék egyszerre keltetni. Előre is köszönöm :) A keltetőmről itt megnézheted a fotókat: 
http://indafoto.hu/andrasotto

 

Üdvözlettel, Ottó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!