|
|
|
|
 |
RhB
2012-04-23 01:13:01
|
7333
|
Ő viszont a mi másfél ezelőtt elment, szintén 19 évet megélt Cirminkre emlékeztet....

|
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2012-04-22 22:01:50
|
7332
|
Emlékszem, képek alapján nagyon spécic cica volt.
A topikkal együtt Sokszínű is ébredezik :-).

|
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2012-04-22 21:28:05
|
7330
|
Kedves Olvtársak!
Emlékeztek még a közel 20 éves Micire? A napokban találtam meg ezt a képet róla. :-((( A sírjára kőrózsát ültettem. Az egész kertben soha nem maradt meg, de Mici sírján nagyon szép! Majd fogok képet készíteni róla. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|