|
|
|
|
 |
55törpe
2012-04-23 06:30:32
|
170
|
Sajnos a beállítást nem uszod meg . én lcd kijelzől még nem láttam sk60 gépen azon 3 valójában 4 db 7segmentes zőld kijelző van
A cip sajnos lesú PWM modban hozzá kell allitani a fűtőtesthez ( a keltető felfütése )
Azonkívűl a hőérzékelője nem hoszabbítható mert élálítodik a hőpontosság .
én azért használok cipet hozzá mert az digitális jelet ad . Az nem változik a hoszmiatt.
Ez volt a gondom nekem is És miatt kellet a programot ugy írni . Állítható legyen a felfűtési sebeséghez.
Én a kompakt fejet nem bántanám . Az egyben kivan találva .
Anak a kijelzője hiába áll a keltetőd ugyan ugy változik mind a minimax szabályzóvan .
Talán az állitás egyszrübb! |
|
A hozzászólás:
 |
OTTOazANDRÁS
2012-04-22 09:30:45
|
169
|
Szia Törpe :)
Lenne egy kérdésem hozzád. Mi a véleményed, szeretném kicserélni egy 400 db-os keltetőn a hőfokszabályozót, ami még régebbi, tekerős beállitású egy PL HU SK 60-as szabályzóval. A PL-es kompaktfűtőegységből, csak a hőfokszabályzót tenném fel. A mini-maxos szabályzó is kitűnő volt, csak macerásabb állitani a keltetés folyamán. A PL-es pedig egyszerűbb és LCD kijelzésű. A gépben 400W-os könnyen melegedő és lehűlő fűtőbetét és 18W-os, 200légkobméter/óra teljesítményű ventilátor van. Kérlek világosíts fel, érdemes felhasználni a PL-es szabályzót, mert a nagygépben 400-450 tyúktojást tudnék egyszerre keltetni. Előre is köszönöm :) A keltetőmről itt megnézheted a fotókat: http://indafoto.hu/andrasotto
Üdvözlettel, Ottó. |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-04-20 22:13:00
|
168
|
Elkészűlt a digitális szabályzóm. 1,5 m. szonda P.W.M. rendszerü .Nagy pontossággal tartja a hőt .
És hiteles hőmérőt tartalmaz .LCD kijelzős |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|