|
|
|
|
 |
spaceshuttle69
2012-04-21 17:15:36
|
416
|
El is felejtettem, Budapesten vagy környékén.
|
|
A hozzászólás:
 |
spaceshuttle69
2012-04-21 17:14:04
|
415
|
Szoptatós dajkát keresek egy két napos cicának.
Sajnos az anyukája szülési komplikáció miatt műtéten esett át és azóta nem foglalkozik a megmaradt kölyökkel. A teje is elapadt.
Szóval, ha valahol egy alomba beférne pár hétre, ameddig képes lesz tej nélkül megélni, nagyon boldog lennék. Természetesen akkor visszahozom, nem akarom senkire rásózni. Persze ha nem sikerül akkor marad a tápszer, de így az életbenmaradás esélye sajnos sokkal kisebb.
Köszönettel,
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|