Keresés

Részletes keresés

OTTOazANDRÁS Creative Commons License 2012-04-22 09:30:45 169

Szia Törpe :)

 

Lenne egy kérdésem hozzád. Mi a véleményed, szeretném kicserélni egy 400 db-os keltetőn a hőfokszabályozót, ami még régebbi, tekerős beállitású egy PL HU SK 60-as szabályzóval. A PL-es kompaktfűtőegységből, csak a hőfokszabályzót tenném fel. A mini-maxos szabályzó is kitűnő volt, csak macerásabb állitani a keltetés folyamán. A PL-es pedig egyszerűbb és LCD kijelzésű. A gépben 400W-os könnyen melegedő és lehűlő fűtőbetét és 18W-os, 200légkobméter/óra teljesítményű ventilátor van. Kérlek világosíts fel, érdemes felhasználni a PL-es szabályzót, mert a nagygépben 400-450 tyúktojást tudnék egyszerre keltetni. Előre is köszönöm :) A keltetőmről itt megnézheted a fotókat: 
http://indafoto.hu/andrasotto

 

Üdvözlettel, Ottó.

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-04-20 22:13:00 168

Elkészűlt  a digitális szabályzóm. 1,5 m. szonda  P.W.M. rendszerü .Nagy pontossággal tartja a hőt .

És hiteles hőmérőt tartalmaz .LCD kijelzős  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!