|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
r1
2012-04-19 02:16:18
|
280
|
Akkor meg kell venni.:)
A nagylatoszogu objektivek ara eleg magas, ezert ha hasznalhato lenne akkor mindenki ezt venne. - A tobbseg megsem veszi.
Minden objektiv mas. Nincs olyan, hogy csinalunk egy nagylatoszogu elotetet es az mindenre remek lesz. - Foleg nem 0,45x-os ertekkel.
Olyan letezik, hogy egy adott tipushoz a gyarto keszit elotetet, de az tobbnyire nem modosit ekkorat es az adott objektivhez lett kifejlesztve. Itt egy pelda:
http://dpnow.com/bb/news.pl?frames=n;read=43&expand=1
Itt az elso kepen lathatod, hogy a nagylatoszogu elotet mekkora a gep objektivjehez kepest es azt is, hogy csak 0,8x-os. Ha az arat kikeresed akkor pedig lathatod, hogy ez nem jon ki 17dollarbol. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-04-18 18:14:52
|
279
|
Aha, hát nemtudom elég sokan vettek azért belőle. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|