|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
u.hu
2012-04-18 23:03:59
|
8161
|
,,Kissé" elfoglalt voltam mint általában az utóbbi pár hónapban. Ha kimentem, akkor is csak úgy, hogy ,,loptam" egy-két órát amit éjszakai, vagy hajnali melóval pótoltam. A Nivea is lassan készült.
Ha jó lesz az autód, akkor csörgess meg. |
|
Előzmény:
 |
kisbergics
2012-04-18 21:28:14
|
8160
|
Nem hívtál - de nem kerestelek, mert közben szerelőnél volt a verda. A hétvégén megint viszem, de valamikor kontaktolhatnánk! (: |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|