Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2012-04-18 23:03:59 8161

,,Kissé" elfoglalt voltam mint általában az utóbbi pár hónapban. Ha kimentem, akkor is csak úgy, hogy ,,loptam" egy-két órát amit éjszakai, vagy hajnali melóval pótoltam. A Nivea is lassan készült.

Ha jó lesz az autód, akkor csörgess meg.

A hozzászólás:
kisbergics Creative Commons License 2012-04-18 21:28:14 8160

Nem hívtál - de nem kerestelek, mert közben szerelőnél volt a verda. A hétvégén megint viszem, de valamikor kontaktolhatnánk! (:

Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2012-04-18 20:16:39 8159

Nekem a mai is...

 

:)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!