|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2012-04-18 10:47:10
|
2948
|
Vagyik vissza a fene, de a melohelyemen TN elottt ulok, s ah tehetem nem nezek ra, a szem faj tole, s raadasul tele van durva megjelenitesi hibakkal, a 2ms nem hazudik, mindent bealdozott erte a Samu.. |
|
Előzmény:
 |
ph5.5
2012-04-17 17:03:04
|
2947
|
Adott 30e Ft és adott a képfeldolgozás... képfeldolgozáshoz az a legjobb ha a monitor színhelyes, és elég nagy a színtere. DE ha ez 17"-19"-os akkor ki fog folyni a szeme a fotósnak és szenvedni fog a felbontás miatt a jobb programokkal. Én erre utaltam a 22-23-24" monitorral ami tudja a fullHD-t, de "gagyi" TN. Kisbergics 27"-os 2600+ felbontással majd 4db A4 méretű képpet tud megjeleníteni pl válogatáshoz. (IPS panel) Ez lenne az ideális... de nem fér bele 30e-be. Még úgy 6-8 évig.
Y3K- Dolgoztam sokat crt monitorral. Nagyon nem vágyom vissza elé. Tudom hogy egy jobb crt sokat tud és jobb képe van, viszont szétszedi a szemet. Meg sok helyet foglal és nehéz :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|