|
|
|
|
 |
Lustamester
2012-04-26 15:20:36
|
418
|
Szia nozomi!
Több képet tudsz a cicákról küldeni esetleg?
|
|
A hozzászólás:
 |
nozomi99
2012-04-17 17:58:49
|
414
|
Sziasztok,
Január 2-án vettem észre, hogy egy nagyon szép cica beköltözött hozzánk a garázsba. Mára picinyei lettek. Kérném a segítségeteket, hogy hol tudnék jó gazdit találni a kölyköknek?

A kölyök már elérték a 2 hetes kort. A fotó az egyik kölyökről még 3 napos.
Mindhárom kiscica ilyesmi színű, a nemüket nem tudom megállapítani, de úgy tippelem 2+1 az arány.
Ha valakit érdekelne valamelyik kicsi, örömmel venném megkeresését. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|