|
|
|
|
 |
mikey mops
2012-05-03 11:59:01
|
184
|
Szia!
Bocsi,hogy csak most válaszolok.... Nos kértünk élvefogó csapdát egy ismerősünktől és fölvittük a padlása. Bacont tettem bele.és pár óra elteltével elkezdte a szaladgálást. Este 10 kor felment a férjem és le volt csapódva a csapda. és nem nyest volt hanem egy patkány.Pffffuj A padlásra felvezető létrán mehetett föl majd onnan a háztetőn át a cserép alatt... Gondolom azért szaladgált mert le akart jutni,de nem tudott hogyan Azóta nincs ott a létra :) Szóval teljesen menyét szerű viselkedést produkált és nem az volt Mindenképpen a csapdát ajánlom, mert bár mi is az, bele fog menni...
Üdvözlettel:Berni
|
|
A hozzászólás:
 |
Sihuhu
2012-04-16 09:04:44
|
183
|
Üdv!
Már én is úgy voltam, hogy veszek egy csapdát - eléggé elhúzódott az ügy egyéb elfoglaltság miatt.
Aztán eltelt pár hét, és azóta semmi nyoma a nyestnek a telken (tappancsnyomok, jellegzetes nyestpiszok egyes helyeken...). Valaki a nyest territóriumán előbb megunhatta az ügyet, és befoghatta.
Mindenesetre továbbra is figyelni fogom a nyomokat, mert előbb-utóbb egy másik kis ördög elfoglalja a gazdátlan territóriumot.
Zsolt |
|
Előzmény:
 |
kisidi
2012-04-15 15:27:24
|
182
|
Nekem is tojás volt benne. De eltelt pár hét mire belement. A kocsibeálló és kerítés közé lett letéve, mivel a kocsi tetején garázdálkodnak és előszeretettel sz@rják le a tetejét.
Most úgy néz ki megint van egy, mert megint le volt a kocsi... Sült bordacsontot raktunk bele, de valahogy reggelre eltűnt és nem csapódott le:( Ezért sem célszerű eladni a csapdát, mert, ha te is ilyen környéken laksz, mindig lesz újabb kuncsaft. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|