Keresés

Részletes keresés

mikey mops Creative Commons License 2012-05-03 11:59:01 184

Szia!

Bocsi,hogy csak most válaszolok....
Nos kértünk élvefogó csapdát egy ismerősünktől és fölvittük a padlása.
Bacont tettem bele.és pár óra elteltével elkezdte a szaladgálást.
Este 10 kor felment a férjem és le volt csapódva a csapda.
és nem nyest volt hanem egy patkány.Pffffuj
A padlásra felvezető létrán mehetett föl majd onnan a háztetőn át a cserép alatt...
Gondolom azért szaladgált mert le akart jutni,de nem tudott hogyan
Azóta nincs ott a létra :)
Szóval teljesen menyét szerű viselkedést produkált és nem az volt
Mindenképpen a csapdát ajánlom, mert bár mi is az, bele fog menni...

Üdvözlettel:Berni

A hozzászólás:
Sihuhu Creative Commons License 2012-04-16 09:04:44 183

Üdv!

 

Már én is úgy voltam, hogy veszek egy csapdát - eléggé elhúzódott az ügy egyéb elfoglaltság miatt.

 

Aztán eltelt pár hét, és azóta semmi nyoma a nyestnek a telken (tappancsnyomok, jellegzetes nyestpiszok egyes helyeken...). Valaki a nyest territóriumán előbb megunhatta az ügyet, és befoghatta.

 

Mindenesetre továbbra is figyelni fogom a nyomokat, mert előbb-utóbb egy másik kis ördög elfoglalja a gazdátlan territóriumot.

 

Zsolt

Előzmény:
kisidi Creative Commons License 2012-04-15 15:27:24 182

Nekem is tojás volt benne. De eltelt pár hét mire belement. A kocsibeálló és kerítés közé lett letéve, mivel a kocsi tetején garázdálkodnak és előszeretettel sz@rják le a tetejét.

Most úgy néz ki megint van egy, mert megint le volt a kocsi... Sült bordacsontot raktunk bele, de valahogy reggelre eltűnt és nem csapódott le:( Ezért sem célszerű eladni a csapdát, mert, ha te is ilyen környéken laksz, mindig lesz újabb kuncsaft.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!