Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jaky Creative Commons License 2012-04-15 11:37:31 12635

Köszi az infót :) , válasz ment mailban.

Előzmény:
Kroy Prince Creative Commons License 2012-04-13 12:49:56 12631

Helló jaky!

 

Én még elég kezdő vagyok a panorámafotózásban, de már túl vagyok az első sikerélményen. Harmadik nekifutásra sikerült egy tökéletes panorámafejet készítenem és a PTGui programmal a gömbpanorámát. Amit Te keresel, az pl. a Kolor Ponotour Pro 1.8, amivel és is kísérletezem.

Ha érdekel privátban tudok segíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!