Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kroy Prince Creative Commons License 2012-04-14 12:01:21 12634

Természetesen bárki kérdezhet itt is és privátban is. Én a költségmentes megoldást kerestem és találtam a panorámafotó készítéséhez. A 100 ezer forintos nagyságrendű berendezések nem nekem a hobby fotósnak, hanem a profiknak való.

Írjatok bátran, amit tudok segítek.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy valaki egy korábbi bejegyzésben leócsárolta a kezdő fotós gyengébre sikerült első próbálkozását, hisz gondolom a profik is kezdték alapszinten valamikor.

A hibákból lehet a legtöbbet tanulni.

 

Üdv.: Kroy

Előzmény:
laleeeee Creative Commons License 2012-04-14 00:20:13 12632

én is kérdezhetnék privátban ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!