Keresés

Részletes keresés

LaPointe Creative Commons License 2012-04-14 08:46:52 7329

Köszönöm!

A hozzászólás:
Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-04-13 22:21:14 7328

sziasztok!

 

lapointe!

 de sűrű és inkább ivartalanittasd,vagy állatorvossal irass neki OVARID 5mg

tablettát és hetente adj neki egy negyedet. 2 hónap után lehet 2 hetente 1 negyed,de egye meg.ne hányja ki.

de most hogy tüzel napi 1 teljes szem,aztán másnap is. pici nyers húsba dugd és megeszi  a reggeli első etetés előtt.

Előzmény:
LaPointe Creative Commons License 2012-04-12 23:03:25 7326

HELP!

 

Hogy lehet az, hogy a macskám másfél hetente tüzel? Nem sűrű ez egy kicsit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!