|
|
|
|
 |
Lúd Ludmilla
2012-04-13 22:21:14
|
7328
|
sziasztok!
lapointe!
de sűrű és inkább ivartalanittasd,vagy állatorvossal irass neki OVARID 5mg
tablettát és hetente adj neki egy negyedet. 2 hónap után lehet 2 hetente 1 negyed,de egye meg.ne hányja ki.
de most hogy tüzel napi 1 teljes szem,aztán másnap is. pici nyers húsba dugd és megeszi a reggeli első etetés előtt. |
|
 |
Kiváló Postafiók
2012-04-13 08:34:19
|
7327
|
Le kell vinni az állatorvoshoz. Há nem? Há de. |
|
A hozzászólás:
 |
LaPointe
2012-04-12 23:03:25
|
7326
|
HELP!
Hogy lehet az, hogy a macskám másfél hetente tüzel? Nem sűrű ez egy kicsit? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|