|
|
|
|
 |
kuzo6
2012-04-19 02:53:35
|
759
|
ignis mestert keresd meg a topic elejéről, ő az abszolút profi ebben |
|
 |
bátyó
2012-04-12 19:30:13
|
756
|
Csodát ne várj.
Az nincs. |
|
A hozzászólás:
 |
Monit1
2012-04-12 18:18:15
|
755
|
Sokan tanulnak ilyesmit az iskolában, de azok az emberek hol dolgoznak?
Fizetnék is azért, ha valaki megmondaná, hova, mi kell.
De hol foglalkoznak ilyesmivel? |
|
Előzmény:
 |
Monit1
2012-04-11 18:36:42
|
754
|
Valaki meg tudná mondani, hogy mennyi lámára lenne szükségem (esetleg milyen elrendezésben), hogy jól be lehessen világítani a teret? Az is jó lenne, ha tudnátok javasolni egy boltot Budapesten, ahol tudnak ilyesmiben segíteni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|