|
|
|
|
 |
Monit1
2012-04-12 18:18:15
|
755
|
Sokan tanulnak ilyesmit az iskolában, de azok az emberek hol dolgoznak?
Fizetnék is azért, ha valaki megmondaná, hova, mi kell.
De hol foglalkoznak ilyesmivel? |
|
A hozzászólás:
 |
Monit1
2012-04-11 18:36:42
|
754
|
Valaki meg tudná mondani, hogy mennyi lámára lenne szükségem (esetleg milyen elrendezésben), hogy jól be lehessen világítani a teret? Az is jó lenne, ha tudnátok javasolni egy boltot Budapesten, ahol tudnak ilyesmiben segíteni. |
|
Előzmény:
 |
Monit1
2012-04-11 12:47:22
|
753
|
Igen, valamilyen fényforrás kellene, de azt valamilyen lámpába kell beszerelni mindenképpen.
Furán nézne ki, ha felraknék natúrban pár izzó foglalatot. - Pedig biztosan jobb fénye lenne :)
Neon csöves lámpát meg nem szeretnék, az nem szobába való.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|