Keresés

Részletes keresés

Teaway Creative Commons License 2012-04-14 19:57:36 757

Fénycsövet mondott, nem neont (az más).

 

Nálam beváltak a sima E27-es Philips Tornado-k.

Monit1 Creative Commons License 2012-04-11 18:36:42 754

Valaki meg tudná mondani, hogy mennyi lámára lenne szükségem (esetleg milyen elrendezésben), hogy jól be lehessen világítani a teret?
Az is jó lenne, ha tudnátok javasolni egy boltot Budapesten, ahol tudnak ilyesmiben segíteni.

A hozzászólás:
Monit1 Creative Commons License 2012-04-11 12:47:22 753

Igen, valamilyen fényforrás kellene, de azt valamilyen lámpába kell beszerelni mindenképpen.

Furán nézne ki, ha felraknék natúrban pár izzó foglalatot. - Pedig biztosan jobb fénye lenne :)

 

Neon csöves lámpát  meg nem szeretnék, az nem szobába való.

 

Előzmény:
bátyó Creative Commons License 2012-04-09 20:55:48 752

A megvilágítás elsősorban a fényforrástól függ. Persze a lámpatest sem elhanyagolható.

 

Általános világításra felejtsd el a spot lámpákat.

A buborék lámpa már jobb lenne, csak hát a búra lezabálja a fény jelentős részét.

 

Megoldás?

Például nem túl szép, de jó lehet a fénycsöves lámpatest 3 sávos fénycsővel.

Vagy rövid lógós ernyős kompakt fénycső?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!