|
|
|
|
 |
Teaway
2012-04-14 19:57:36
|
757
|
Fénycsövet mondott, nem neont (az más).
Nálam beváltak a sima E27-es Philips Tornado-k. |
|
 |
Monit1
2012-04-11 18:36:42
|
754
|
Valaki meg tudná mondani, hogy mennyi lámára lenne szükségem (esetleg milyen elrendezésben), hogy jól be lehessen világítani a teret? Az is jó lenne, ha tudnátok javasolni egy boltot Budapesten, ahol tudnak ilyesmiben segíteni. |
|
A hozzászólás:
 |
Monit1
2012-04-11 12:47:22
|
753
|
Igen, valamilyen fényforrás kellene, de azt valamilyen lámpába kell beszerelni mindenképpen.
Furán nézne ki, ha felraknék natúrban pár izzó foglalatot. - Pedig biztosan jobb fénye lenne :)
Neon csöves lámpát meg nem szeretnék, az nem szobába való.
|
|
Előzmény:
 |
bátyó
2012-04-09 20:55:48
|
752
|
A megvilágítás elsősorban a fényforrástól függ. Persze a lámpatest sem elhanyagolható.
Általános világításra felejtsd el a spot lámpákat.
A buborék lámpa már jobb lenne, csak hát a búra lezabálja a fény jelentős részét.
Megoldás?
Például nem túl szép, de jó lehet a fénycsöves lámpatest 3 sávos fénycsővel.
Vagy rövid lógós ernyős kompakt fénycső? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|