Keresés

Részletes keresés

kisidi Creative Commons License 2012-04-15 15:27:24 182

Nekem is tojás volt benne. De eltelt pár hét mire belement. A kocsibeálló és kerítés közé lett letéve, mivel a kocsi tetején garázdálkodnak és előszeretettel sz@rják le a tetejét.

Most úgy néz ki megint van egy, mert megint le volt a kocsi... Sült bordacsontot raktunk bele, de valahogy reggelre eltűnt és nem csapódott le:( Ezért sem célszerű eladni a csapdát, mert, ha te is ilyen környéken laksz, mindig lesz újabb kuncsaft.

A hozzászólás:
kalasnikov Creative Commons License 2012-04-11 09:35:32 180

Írd meg légyszi, hogy hogyan sikerült megfogni. A padlásról sikerült elüldözni őket, de a kertben még mindig ott lehetnek -  a nyomokból ítélve.

 

Elsősorban az érdekelne, hogy milyen kajára mentek és hova raktad a rácsot (fűbe, homokba, stb.). Köszi.

Előzmény:
kisidi Creative Commons License 2012-04-10 20:52:16 179

itt vettük, már fogott is egy betolakodót, meg pár ártatlant is. masszív, minden rendben vele:

http://www.spjagd.hu/spbolt2/index.php?p=productsMore&iProduct=925&sName=csapda-nyest-31104

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!