|
|
|
|
 |
kisidi
2012-04-15 15:27:24
|
182
|
Nekem is tojás volt benne. De eltelt pár hét mire belement. A kocsibeálló és kerítés közé lett letéve, mivel a kocsi tetején garázdálkodnak és előszeretettel sz@rják le a tetejét.
Most úgy néz ki megint van egy, mert megint le volt a kocsi... Sült bordacsontot raktunk bele, de valahogy reggelre eltűnt és nem csapódott le:( Ezért sem célszerű eladni a csapdát, mert, ha te is ilyen környéken laksz, mindig lesz újabb kuncsaft. |
|
A hozzászólás:
 |
kalasnikov
2012-04-11 09:35:32
|
180
|
Írd meg légyszi, hogy hogyan sikerült megfogni. A padlásról sikerült elüldözni őket, de a kertben még mindig ott lehetnek - a nyomokból ítélve.
Elsősorban az érdekelne, hogy milyen kajára mentek és hova raktad a rácsot (fűbe, homokba, stb.). Köszi. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|