Keresés

Részletes keresés

ikajli Creative Commons License 2012-04-10 21:52:16 8154

Igen, dolgozok. Egyébként éppen késő délután érdemes szerintem kimenni, (vagy hajnalban). Ha adódik alkalom, kimehetünk valamelyik délután.

A hozzászólás:
czy Creative Commons License 2012-04-10 21:43:46 8153

(Egyébként fura, de ma akartalak hívni, hogy menjünk le a temetőbe egy filmes géppel. Már tegnap motoszkált bennem a gondolat, de akkor még nagyon húsvét volt, ma meg gondoltam már dolgozol. Délutánra meg elfogyott belőlem a lendület. A gép kikészítve az asztalon.)

Előzmény:
ikajli Creative Commons License 2012-04-10 21:34:54 8151

Ha valaki esetleg lát benne fantáziát:

 

 

 

Most virágzik a pécsi temetőben ez a fasor. Pár nap múlva szerintem még több virág lesz rajta. Egy nálam ügyesebb fotós szerintem klassz képeket készíthet egy csinos modellel itt (már ha nem zavarja, hogy a temetőben van).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!