|
|
|
|
 |
ikajli
2012-04-10 21:52:16
|
8154
|
Igen, dolgozok. Egyébként éppen késő délután érdemes szerintem kimenni, (vagy hajnalban). Ha adódik alkalom, kimehetünk valamelyik délután. |
|
A hozzászólás:
 |
czy
2012-04-10 21:43:46
|
8153
|
(Egyébként fura, de ma akartalak hívni, hogy menjünk le a temetőbe egy filmes géppel. Már tegnap motoszkált bennem a gondolat, de akkor még nagyon húsvét volt, ma meg gondoltam már dolgozol. Délutánra meg elfogyott belőlem a lendület. A gép kikészítve az asztalon.) |
|
Előzmény:
 |
ikajli
2012-04-10 21:34:54
|
8151
|
Ha valaki esetleg lát benne fantáziát:
Most virágzik a pécsi temetőben ez a fasor. Pár nap múlva szerintem még több virág lesz rajta. Egy nálam ügyesebb fotós szerintem klassz képeket készíthet egy csinos modellel itt (már ha nem zavarja, hogy a temetőben van). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|