Keresés

Részletes keresés

kalasnikov Creative Commons License 2012-04-11 09:35:32 180

Írd meg légyszi, hogy hogyan sikerült megfogni. A padlásról sikerült elüldözni őket, de a kertben még mindig ott lehetnek -  a nyomokból ítélve.

 

Elsősorban az érdekelne, hogy milyen kajára mentek és hova raktad a rácsot (fűbe, homokba, stb.). Köszi.

A hozzászólás:
kisidi Creative Commons License 2012-04-10 20:52:16 179

itt vettük, már fogott is egy betolakodót, meg pár ártatlant is. masszív, minden rendben vele:

http://www.spjagd.hu/spbolt2/index.php?p=productsMore&iProduct=925&sName=csapda-nyest-31104

 

Előzmény:
kisidi Creative Commons License 2012-04-10 20:41:36 178

Én biztos nem válok meg tőle, mert ahol 1 van, jön majd több is, főleg, ha felszabadúl a terület.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!