Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-04-09 14:28:48 164

Én a mechanika miatt  kűldtem mert ennél egyszerűbben nem lehet . És a tálcák kivehetők .

jővőhéten bedobozolom a digitálisat. És ki veszem a motort a hajszárítóból . A menet szárat azért fényképeztem le mert ez idáig nagyszerű és stabíl , mert egyszerű.

De lehet hagyom a hajszáritól és ellenálásokból kőrbe alul fütést csinálok .

 

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2012-04-09 09:48:09 163

kösz a képeket! de igazábol nem igazodtam el rajta,engem az egész gép érdekel,hogy van megépitve, a szabályzo az nem érdekel,gyárit szeretnék BRINSEA márkájut

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-04-08 16:32:49 158

mért rőhögtetném magam ? küldtem neki képet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!