|
|
|
|
 |
55törpe
2012-04-09 14:28:48
|
164
|
Én a mechanika miatt kűldtem mert ennél egyszerűbben nem lehet . És a tálcák kivehetők .
jővőhéten bedobozolom a digitálisat. És ki veszem a motort a hajszárítóból . A menet szárat azért fényképeztem le mert ez idáig nagyszerű és stabíl , mert egyszerű.
De lehet hagyom a hajszáritól és ellenálásokból kőrbe alul fütést csinálok .
|
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2012-04-09 09:48:09
|
163
|
kösz a képeket! de igazábol nem igazodtam el rajta,engem az egész gép érdekel,hogy van megépitve, a szabályzo az nem érdekel,gyárit szeretnék BRINSEA márkájut |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-04-08 16:32:49
|
158
|
mért rőhögtetném magam ? küldtem neki képet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|