|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-04-08 15:47:04
|
157
|
Nem gondolod hogy kiröhögteti magát. |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2012-04-08 00:41:11
|
156
|
tudnál több képet felrekni az egész gépröl ,hogy néz ki egyben? üdv zoli |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-04-03 07:18:03
|
154
|
Ez a készülő keltetőm .
az alsó télcatartón egy csuklőval van az anya. ebbe forog a menetes szár .
A tálcák alat végálás kapcsoló egy t2 traforól kap minde áramot a p szabályzó Aforgatő vetérlő , a hőmérő . alul van a viz és a fűtés .( később ez hidegprsitós lesz szabályozva)
4h két forgat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|