Keresés

Részletes keresés

zotya80 Creative Commons License 2012-04-08 18:50:49 161

T. Törpe !

 

 

Aztán mennyiért adod a szabályzót?

 

3 db-ra volna szükségom most jelenleg .

 

Várom válaszod.

 

Zoli

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-04-07 19:27:23 155

Elkészűlt a digitális szabályzó , most azzal megy a keltető .

PWM 14 pogram   fűtéshez .

Két soros lcd kijelző .

300db keltetőbe megy.tizedenkénti beállítás , tizedes gyorsfrisitésű hiteles hőmérő , digitális szonda .  Triakos kimenet . 3m szonda van a proba panelon .

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!