|
|
|
|
 |
zotya80
2012-04-08 18:50:49
|
161
|
T. Törpe !
Aztán mennyiért adod a szabályzót?
3 db-ra volna szükségom most jelenleg .
Várom válaszod.
Zoli |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-04-07 19:27:23
|
155
|
Elkészűlt a digitális szabályzó , most azzal megy a keltető .
PWM 14 pogram fűtéshez .
Két soros lcd kijelző .
300db keltetőbe megy.tizedenkénti beállítás , tizedes gyorsfrisitésű hiteles hőmérő , digitális szonda . Triakos kimenet . 3m szonda van a proba panelon .
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|