|
|
|
|
 |
futoz
2012-04-07 21:31:58
|
8148
|
Pécsen van valami nagy bolha piac, oda menjetek ki, meg a Pesti boltok kínálatát. Pld a Digitcamot érdemes nagyon figyelni |
|
A hozzászólás:
 |
szamala
2012-04-07 18:26:02
|
8147
|
Sziasztok!
Én volnék az illető.
Ide feltöltöttem a részleteket, nem csak az én Nikon cuccomat, hanem lakótársam Pentaxát és objektívjeit is ellopták.
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=117347192&t=9156198
Ha hasonló gépekkel találkoztok eladásra kínálva, kérlek szóljatok. Mailem publikus. Köszönöm!
Szabó Máté Lajos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|