Keresés

Részletes keresés

futoz Creative Commons License 2012-04-07 21:31:58 8148

Pécsen van valami nagy bolha piac, oda menjetek ki, meg a Pesti boltok kínálatát. Pld a Digitcamot érdemes nagyon figyelni

A hozzászólás:
szamala Creative Commons License 2012-04-07 18:26:02 8147

Sziasztok!

 

Én volnék az illető.


Ide feltöltöttem a részleteket, nem csak az én Nikon cuccomat, hanem lakótársam Pentaxát és objektívjeit is ellopták.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=117347192&t=9156198

Ha hasonló gépekkel találkoztok eladásra kínálva, kérlek szóljatok. Mailem publikus.
Köszönöm!

 

Szabó Máté Lajos. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!