Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-04-06 20:51:53 4190

Az "én rókám" valószínűleg kimosolyogná a tacsit, ugyanis helyből ugorja az egyötvenes kerítést,,,:-) :-(

Előzmény:
molnr2 Creative Commons License 2012-03-13 19:00:39 4189

Helló nekem e legjobban a tacskó jött be a róka ellen ,én is minden évben néztem hogyan viszi a róka a gyöngytyukokat,amióta a tacsi vigyáz rájuk nem tünnek el.Kedves szelid(emberrel)és kiméletlen az idegen állatokkal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!