Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2012-05-05 15:27:01 1509

:)

Szerintem a dupla kályha egyik fele szerepel a képen (nem látod?!), a másik fele pedig még szűz, azaz soha nem lett felépítve ezért vagy azért, mindenesetre megvan és talán lehet vinni azt is ezért az árért.

Nyilván azért lett így kihangsúlyozva, mert az össze nem épített fele nem szerepel a képen. Tetszik érteni? :))))

 

B-Sz T

Kandalló | Cserépkályha | Kemence

szypy7 Creative Commons License 2012-04-06 19:28:28 1505

:)

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2012-04-06 17:00:21 1504

Segítek. Központi fűtés beszerelése miatt feleslegessé vált 2db cserépkályha. A sötétebbik irányára 55.000Ft, a világosabb csempéjű cserépkályha irányára pedig 65.000Ft. A két kályha lebontása a vevő feladata. Megtekinthető Győr-Moson-Sopron megyében Écsen. Az összeépítést nem értem. Képeket kérünk.

Előzmény:
Ármin013 Creative Commons License 2012-04-06 13:03:12 1502

KÖZPONTI FÜTÉS SZERELÉS MIATT ELADO A  KÉPEN LÁTHATO 2 DB CSERÉP KÁLYHA  A SÖTÉTEM  55.000 IRÁNY ÁR

A VILÁGOSABB 65.000 IRÁNY ÁR A VILÁGOSAB DUPLA KÁLYHA  A MÁSIK FELE NEM LETT ÖSZE ÉPITVEL! MIND 2 KÁLYHA MÉGG ÁLL! MEGTEKINTHETÖ! ÉCSEN! ÉRDEKLÖDNI 06706140817 ASZÁMON LEHET

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!