|
|
|
|
 |
BSzTom
2012-05-05 15:27:01
|
1509
|
:)
Szerintem a dupla kályha egyik fele szerepel a képen (nem látod?!), a másik fele pedig még szűz, azaz soha nem lett felépítve ezért vagy azért, mindenesetre megvan és talán lehet vinni azt is ezért az árért.
Nyilván azért lett így kihangsúlyozva, mert az össze nem épített fele nem szerepel a képen. Tetszik érteni? :))))
B-Sz T
Kandalló | Cserépkályha | Kemence |
|
 |
szypy7
2012-04-06 19:28:28
|
1505
|
:) |
|
A hozzászólás:
 |
Kályháskristóf
2012-04-06 17:00:21
|
1504
|
Segítek. Központi fűtés beszerelése miatt feleslegessé vált 2db cserépkályha. A sötétebbik irányára 55.000Ft, a világosabb csempéjű cserépkályha irányára pedig 65.000Ft. A két kályha lebontása a vevő feladata. Megtekinthető Győr-Moson-Sopron megyében Écsen. Az összeépítést nem értem. Képeket kérünk. |
|
Előzmény:
 |
Ármin013
2012-04-06 13:03:12
|
1502
|
KÖZPONTI FÜTÉS SZERELÉS MIATT ELADO A KÉPEN LÁTHATO 2 DB CSERÉP KÁLYHA A SÖTÉTEM 55.000 IRÁNY ÁR
A VILÁGOSABB 65.000 IRÁNY ÁR A VILÁGOSAB DUPLA KÁLYHA A MÁSIK FELE NEM LETT ÖSZE ÉPITVEL! MIND 2 KÁLYHA MÉGG ÁLL! MEGTEKINTHETÖ! ÉCSEN! ÉRDEKLÖDNI 06706140817 ASZÁMON LEHET |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|