|
|
|
|
 |
fortune hai
2012-04-06 18:41:23
|
244
|
akkor legyen J4funback vagy lányos zavarban :) |
|
A hozzászólás:
 |
Árral szemben
2012-04-06 16:34:01
|
243
|
Pontosan. Nyilván máshogy álltak hozzá, és kevésbé voltak szőrösszívűek, mint általában szoktak. Én csak reménykedni tudok, hogy a következő Köztársasági Elnök csak fele annyira érti majd a dolgát, mint anno Göncz Árpád. És a JÓ ISTEN óvjon meg minket Kövér Lászlótól vagy Áder Jánostól |
|
Előzmény:
 |
fortune hai
2012-04-06 16:04:41
|
242
|
mert olyan volt a környezet, és mert úgy élt le egy életet, hogy neki mindent lehet. 25 évesen egy egyetemi bizottság előtt ülve más lett volna a helyzet :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|