|
|
|
|
 |
Kályháskristóf
2012-04-06 17:00:21
|
1504
|
Segítek. Központi fűtés beszerelése miatt feleslegessé vált 2db cserépkályha. A sötétebbik irányára 55.000Ft, a világosabb csempéjű cserépkályha irányára pedig 65.000Ft. A két kályha lebontása a vevő feladata. Megtekinthető Győr-Moson-Sopron megyében Écsen. Az összeépítést nem értem. Képeket kérünk. |
|
A hozzászólás:
 |
Ármin013
2012-04-06 13:03:12
|
1502
|
KÖZPONTI FÜTÉS SZERELÉS MIATT ELADO A KÉPEN LÁTHATO 2 DB CSERÉP KÁLYHA A SÖTÉTEM 55.000 IRÁNY ÁR
A VILÁGOSABB 65.000 IRÁNY ÁR A VILÁGOSAB DUPLA KÁLYHA A MÁSIK FELE NEM LETT ÖSZE ÉPITVEL! MIND 2 KÁLYHA MÉGG ÁLL! MEGTEKINTHETÖ! ÉCSEN! ÉRDEKLÖDNI 06706140817 ASZÁMON LEHET |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|