|
|
|
|
 |
japipapa
2012-04-09 15:15:35
|
165
|
Jaj! Ez egy nagyon igénytelen, gusztustalan termék! Tényleg nagyon profi lehetsz 55 törpe. Nincs véletlenül egy kis egyengető szerszámod, drótkeféd, rozsda gátlód, festéked? Itt nincs semmiféle higiénia! Szegény kikelendő (ha) csibék! Milyen lehet a konyhád?
|
|
 |
Vkoza
2012-04-08 00:41:11
|
156
|
tudnál több képet felrekni az egész gépröl ,hogy néz ki egyben? üdv zoli |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-04-03 07:18:03
|
154
|
Ez a készülő keltetőm .
az alsó télcatartón egy csuklőval van az anya. ebbe forog a menetes szár .
A tálcák alat végálás kapcsoló egy t2 traforól kap minde áramot a p szabályzó Aforgatő vetérlő , a hőmérő . alul van a viz és a fűtés .( később ez hidegprsitós lesz szabályozva)
4h két forgat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|