|
|
|
|
 |
kopper18
2012-04-02 18:53:37
|
153
|
Üdv!
Sokat olvasgattam ez a fórumot és sok már forumot is mivel szeretnék építeni egy keltetőgépet.már el is kezdtem.2 billenőtálcás lessz.Szeretnék érdeklődni hogy tudnék-e venni öntől hőfokszabályzót??ha igen mennyibe kerülne??2 db 40 W-os izzót kellene működtetnie és egy ventillátort.Valami egyszerűen beköthető és kezelhető szabályzót szeretnék aminek az ára sem túl nagy.előre is köszönöm.
Üdvözlette: Veres József |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-04-02 15:19:53
|
152
|
A kockába tőbb megy |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-04-02 08:49:37
|
151
|
Mindegyik jó hőelosztásu, ha haszátat veszel ellenőrizd hőmérővel a tojások tetejé 38c +-0,2 kel lennie 37.8 folfütőtt állapotban . Akkor jó a fej ha .nem azt mutatja -10e mert anyiért csrélik tárkonyon újra.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|