Keresés

Részletes keresés

kopper18 Creative Commons License 2012-04-02 18:53:37 153

Üdv!

 

Sokat olvasgattam ez a fórumot és sok már forumot is mivel szeretnék építeni egy keltetőgépet.már el is kezdtem.2 billenőtálcás lessz.Szeretnék érdeklődni hogy tudnék-e venni öntől hőfokszabályzót??ha igen mennyibe kerülne??2 db 40 W-os izzót kellene működtetnie és egy ventillátort.Valami egyszerűen beköthető és kezelhető szabályzót szeretnék aminek az ára sem túl nagy.előre is köszönöm.

 

 

Üdvözlette: Veres József

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-04-02 15:19:53 152

A kockába tőbb megy

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-04-02 08:49:37 151

Mindegyik jó hőelosztásu, ha haszátat veszel ellenőrizd hőmérővel a tojások tetejé 38c  +-0,2 kel lennie  37.8 folfütőtt állapotban . Akkor jó a fej  ha .nem azt mutatja -10e mert anyiért csrélik tárkonyon újra.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!