Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-04-02 15:19:53 152

A kockába tőbb megy

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-04-02 08:49:37 151

Mindegyik jó hőelosztásu, ha haszátat veszel ellenőrizd hőmérővel a tojások tetejé 38c  +-0,2 kel lennie  37.8 folfütőtt állapotban . Akkor jó a fej  ha .nem azt mutatja -10e mert anyiért csrélik tárkonyon újra.

 

Előzmény:
OTTOazANDRÁS Creative Commons License 2012-04-01 23:37:00 150

Köszi a választ! Szerinted melyik típusú géped vegyem meg: a kör vagy kockaformát??? Melyikben jobb a hőelosztás??

 

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!