|
|
|
|
 |
55törpe
2012-04-02 08:49:37
|
151
|
Mindegyik jó hőelosztásu, ha haszátat veszel ellenőrizd hőmérővel a tojások tetejé 38c +-0,2 kel lennie 37.8 folfütőtt állapotban . Akkor jó a fej ha .nem azt mutatja -10e mert anyiért csrélik tárkonyon újra.
|
|
A hozzászólás:
 |
OTTOazANDRÁS
2012-04-01 23:37:00
|
150
|
Köszi a választ! Szerinted melyik típusú géped vegyem meg: a kör vagy kockaformát??? Melyikben jobb a hőelosztás??
Üdv. |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-04-01 23:17:58
|
148
|
A kotlos kever kintit belülre és igy tovább .
A nagyobb rázkodtatásra érzékeny a tojás és a letapadásra. ezmiatt az elmozditás fotos .
Az átforditás biztositja a legjobb mozgást lényege nem szabad felemelni két ujjal a csucsait nagy -és hüvejk és a mutatóval görgeti .
Ha hegyel lefelé van elhejezve forgatóba akkor fontos jobra balra 90fok
A huk gépek kiválóak sk75 fej tőkéletes. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|