|
|
|
|
 |
OTTOazANDRÁS
2012-04-27 09:08:23
|
179
|
Szia! Légy szíves írd meg, hogy a PL HUk gépeknél mi a különbség az SK 60-as és SK 75-ös fűtőegység között? Az én körgépemen SK60-as van. Előre is köszi a választ. Szia :) |
|
 |
OTTOazANDRÁS
2012-04-01 23:37:00
|
150
|
Köszi a választ! Szerinted melyik típusú géped vegyem meg: a kör vagy kockaformát??? Melyikben jobb a hőelosztás??
Üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-04-01 23:17:58
|
148
|
A kotlos kever kintit belülre és igy tovább .
A nagyobb rázkodtatásra érzékeny a tojás és a letapadásra. ezmiatt az elmozditás fotos .
Az átforditás biztositja a legjobb mozgást lényege nem szabad felemelni két ujjal a csucsait nagy -és hüvejk és a mutatóval görgeti .
Ha hegyel lefelé van elhejezve forgatóba akkor fontos jobra balra 90fok
A huk gépek kiválóak sk75 fej tőkéletes. |
|
Előzmény:
 |
OTTOazANDRÁS
2012-04-01 21:53:34
|
147
|
Hello keltetősök :)
Kérnék szépen egy őszinte véleményt a PL HU 100SK ventilátoros körgépről, ugyanis szeretnék venni egy kisebb (kb. 100 tyúktojásnak) keltetőt. Lehet privátban is....
Csak egy jó tapasztalatomat szeretném megosztani, amit magam is "öreg keltetősöktől" tanultam. A kézi forgatásnál nagyon fontos az irány figyelembe vétele. Például ilyen jelzésel:
E→ nyíl jobbra, ←R nyíl balra. Így kivédhető a jégzsinór szakadása. Amióta így jelzem a tojásokat, könnyebb a forgatás és meglehetősen nagyobb a kelési arány. Ugyanabba az irányba forgatás embrióelhaláshoz vezethet. Kérdezhetné bárki: és a kotlós figyel erre? Nem kell figyelnie, mert neki lehetetlen egy tojást állandóan körbeforgatni. Az autómatikus forgatás is ide-oda billenti a tojásokat.
Eredményes és élvezetes keltetést mindnyájatoknak, üdv Ottó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|