|
|
|
|
 |
55törpe
2012-04-01 23:23:48
|
149
|
Ami érdekes a te gépedben a tengej az ajtó felé van , az enyém keresztbe .
A vizes kannát meg nem értem . Biztos sok jó őtlet rejlik mőgötte .
Én hideg párásitót haszálok. De most a picébe gombát párásit. |
|
A hozzászólás:
 |
b__józsef
2012-04-01 20:08:54
|
145
|
Hát ezt élég nehéz igy leirni, ha kinyitom hüteni a tojásokat akkor csinálok képet,nemtudom konkrétan mire vagy kiváncsi.
Igazábol csak délután 15h után vagyok ithon, de ha Dabason jársz meg is mutathatom.A tartáj az elején az ultrahangos párásitó. A tálcák billentését egy ablaktörlő motor végzi. |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-04-01 19:02:06
|
144
|
Józsi ezt a keltetőt légyszi részleted le a mükőgését nagyon tecik a tálcák oldaldőntése.
És elől az a kanna a csövekkel ? Szóval milyen elven mükődik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|