Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2012-04-01 11:18:34 380

Jajj én ezt nemtudom,csak érdekességnek szántam.

 

Nállam a szabadtériben már elindult a termelődés.Szép kék a lángja.

Előzmény:
erbe Creative Commons License 2012-03-27 21:32:15 379

Eléggé nagyvonalú és hiányos a cikk. Az elvből következően a CO2 oldódik a fermentor víztartalmában. Ha a CO2 tartalom meghaladja azt a mértéket, ami fölött már a bacik nem képesek üzemelni, mi történik? Egyáltalán hogyan távolítja el a vízben oldódó és a folyamatot bizonyos % fölött akadályozó gázokat?

Ha hígtrágyát adagol, az vizet is visz be magával, ugyanannyit ki is kell engedni. Kérdés ez a mennyiség képes e felvenni a fejlődő gázadagot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!