|
|
|
|
 |
b__józsef
2012-04-01 11:18:58
|
141
|
Nekem beváltak a régiek most is megy 250db tojással a keltetőm.
Az lcd kijelző az jó jobban nyomon lehet követni.Viszont egy ventillátoros többtálcás gépben szinte semmit nem fog számitani,ugyanojan nehéz lesz beállitani a légmozgást.
|
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-04-01 11:02:30
|
140
|
A p szabájzót nehéz volt max 50 -100cm és az is vezeték fűggő volt .
A kis PWMaz 1,5 méterig csiáltam elbirt , akkóra szóndát egyszerűsorkapocs bekőtés lehetővé teszi a rőviditést attól csak jobb lesz .
a digitális NTKszntirral vagydiódával ( analóg bemenetet használ ) minél hoszabb a vezeték annál nagyobbat csal .
Ezmiat kerestem ojan érzékelőt ami digitális ez lehetőséget ad hoszabb vezetékű szonda rátátelére. Teszteltem 50cm -3mm ugya azt az eredményt mutatta 0,01c
allítai elég 0,1 de keltetőnél mikur áll a hőkérő igy sokkal látváosabb.
Es mivel LCD kijelzője van nem jelent kőltséget .
|
|
Előzmény:
 |
b__józsef
2012-04-01 07:26:10
|
136
|
Jóreggelt.
Törpe a kijelzöt azt értem az jó de mihez kell 3m-es vezeték? És mihez kell százados mérés?
Bár igaz hogy az a 50cm ami az enyémen van az lehetne hosszab. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|