Keresés

Részletes keresés

b__józsef Creative Commons License 2012-04-01 11:18:58 141

Nekem beváltak a régiek most is megy 250db tojással a keltetőm.

Az lcd kijelző az jó jobban nyomon lehet követni.Viszont egy ventillátoros többtálcás gépben szinte semmit nem fog számitani,ugyanojan nehéz lesz beállitani a légmozgást.

 

 

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-04-01 11:02:30 140

A p szabájzót nehéz volt max 50 -100cm  és az is vezeték fűggő volt .

A kis PWMaz 1,5 méterig csiáltam elbirt , akkóra szóndát egyszerűsorkapocs bekőtés lehetővé teszi a rőviditést attól csak jobb lesz .

a digitális NTKszntirral vagydiódával ( analóg bemenetet használ ) minél hoszabb a vezeték annál nagyobbat csal .

Ezmiat kerestem ojan érzékelőt ami digitális ez lehetőséget ad hoszabb vezetékű szonda rátátelére. Teszteltem 50cm -3mm ugya azt az eredményt mutatta 0,01c

allítai elég 0,1 de keltetőnél mikur áll a hőkérő  igy sokkal látváosabb.

Es mivel LCD kijelzője van nem jelent kőltséget .

 

Előzmény:
b__józsef Creative Commons License 2012-04-01 07:26:10 136

Jóreggelt.

Törpe a kijelzöt azt értem az jó de mihez kell 3m-es vezeték? És mihez kell százados mérés?

Bár igaz hogy az a 50cm ami az enyémen van az lehetne hosszab.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!