Keresés

Részletes keresés

ph5.5 Creative Commons License 2012-04-01 19:38:37 8134

Jogos, ma még bimbókat is láttunk :-)  Szóval nem kell kapkodnod, lesz még belőle jövő héten is.

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2012-04-01 09:48:14 8133

Azért vannak ott az erdő mélyén olyan zugok, ahol még húsvét után is lesz szép virág, csak az egy kicsit macerás. :)

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2012-03-31 17:51:19 8132

Ha tippelnem kellene akkor azt mondom max szerdáig érdemes kimenni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!